Електромонтажні роботи Львів | Ціни на електромонтажні роботи

Відчуття комфорту в будинку – це, перш за все, світло і тепло. Саме тому особливу увагу слід приділити зовнішньому вигляду електрики в квартирі. Весь комплекс робіт по монтажу електричних мереж, доручену досвідченим фахівцям, є запорукою затишку і безпеки в вашому домі на довгі роки.

Будівельна компанія «Містер Майстер» здійснює електромонтажні роботи у Львові вже більше 5 років, що свідчить про нашу надійність і стабільність.

Довіртеся професіоналам

Монтаж електричних систем пов’язаний з підвищеною небезпекою, а найменші помилки і навіть недоліки при проведенні ремонту електрики можуть привести до вкрай негативних наслідків. Наприклад, при невмілому підході до масштабної заміни розеток і неправильно обраної технології можна значно погіршити стан стін.

Крім того, помилки про монтажі електрики здатні викликати електричні замикання, що підвищує ризики оплавлення проводки і навіть виникнення пожежі.

Після закінчення наших робіт ви будете мати безпечно працюють електричними системами, а значить, забезпечені затишком і комфортом на довгі роки!

Електромонтаж у Львові під ключ

Однією з характерних особливостей роботи нашої компанії полягає в тому, що ми готові виконати монтаж електропроводки в будинку під ключ. При цьому загальний обсяг виконуваних електромонтажних робіт включає в себе установку:

 • силових кабелів;
 • ліній електропроводки, як прихованої, так і відкритої;
 • електричних розеток;
 • електрощита;
 • точок освітлення;
 • побутових приладів до системи електроживлення.

В результаті ви отримуєте електрику під ключ з урахуванням всіх своїх вимог і індивідуальних особливостей приміщення (метражу і умов зовнішнього середовища).

Заміна електропроводки

Підвищене навантаження на електричну мережу в квартирі, створювана безліччю застосовуваних електричних приладів одночасно, значно зношує систему електропроводки, тому питання своєчасної заміни електропроводки – це гарантія вашої безпеки. Причому, заміна електропроводки в квартирі актуальна в будь-який час року: навантаження на мережу, практично, не змінюється: і взимку і влітку ми використовуємо електро-чайники, мікрохвильові печі і мультиварки, а обігрівач влітку змінюється на кондиціонер. Монтаж нової електропроводки повинен проводитися з урахуванням розрахункових навантажень споживання, перетину і матеріалу дроти, потужності автоматичних запобіжників. Демонтаж старої проводки, так само, як і монтаж нової системи, можна довірити тільки фахівцеві, який має допуск для робіт подібного типу.

Заміна старої електропроводки повинна проводитися з урахуванням всіх вимог безпеки як в даній квартирі, так і в житловому будинку в цілому, розташованому в будь-якому місці.

Установка електрощита

Здійснюєм монтаж електрощита в квартирі і приватному будинку, який представляє собою сучасну, стильну і компактну панель, яка є центром всієї електричної системи.

Саме в розподільний щит монтуються ручні і автоматичні вимикачі струму, лічильники, різні комутаційні елементи, що в комплексі не тільки забезпечує безпеку, але і приймає, а також розподіляє електроенергію і веде її облік.

Прокладка електричного кабелю

Перш, ніж замовити прокладку електричного кабелю, рекомендуємо ознайомитися з можливими варіантами реалізації робіт.

Монтаж прихованої проводки

Це найпопулярніший вид послуг на сьогодні. Його особливість полягає в наступному: дроти, вимикачі і розетки монтуються в спеціальні поглиблення і жолоби, зроблені всередині бетонної або цегляної стіни. Потім вони маскуються за допомогою будівельного розчину і стають невидимими для людського ока.

Головна перевага прихованої проводки – безпека експлуатації і естетичний вигляд внутрішнього простору в приміщенні.

Однак необхідно пам’ятати, що приховану проводку можна виконати в дерев’яних будинках.

Проводка в кабель-каналі

Ще один варіант – пристрій проводки в т.зв. кабель-каналі. Вартість прокладки кабелю в цьому випадку буде демократичною.

Кабель-канал являє собою ПВХ-канал з невеликим перетином. Всередину його поміщаються електричні дроти, а сам він кріпиться безпосередньо на поверхню стіни. Цей спосіб підходить для квартир, приватних будинків, в тому числі, дерев’яних і щитових, офісів, виробничих приміщень, торгових центрів, салонів і т.д.

Особливо ефектно кабель-канали виглядають на якісно отштукатуренних стінах або на дорогому «блок-хаусі». Наявність вибору квітів каналу дозволить підібрати кращий варіант для конкретного інтер’єру.

Проводка в гофрованих трубах

Якщо для Вас основне значення має ціна прокладки кабелю, можна замовити монтаж проводки в гофрованих трубах. Даний спосіб один із самих економічних. Пластикова гофра дуже практична: вона досить міцна, стійка до горіння, володіє необхідною твердістю, щоб захистити дроти від механічних пошкоджень.

Єдиний мінус – зовнішній вигляд. Все-таки гофра виглядає не так естетично, як кабельні канали або прихована проводка. Тому даний спосіб зазвичай застосовують для пристрою електромережі в нежитлових приміщеннях – на складах, в підсобках, ангарах, гаражах, мийках і т.д.

Кріплення на скоби

Найекономічнішим варіантом є кріплення проводки на металеві скоби. Він ідеально підходить для підвалів, гаражів, комор і т.д. Таким чином можна здійснювати навіть прокладку силового кабелю.

Технологія кріплення на скоби досить проста: дріт фіксується до поверхні стіни за допомогою спеціальних металевих пластинок, які розташовуються один від одного на відстані 35-50 см. Для додаткової безпеки під кабель кладеться смуга з ізоляційного матеріалу або металу. Для кріплення самої скоби використовуються цвяхи або саморізи.

Монтаж електричного кабелю в стилі ретро

Цей спосіб використовується в основному в інтер’єрного дизайну. Він повністю повторює пристрій проводки відкритим способом в старих сільських будинках, в яких товсті дроти нарочито неохайно кріпилися до стіни на мідний дріт або спеціальну мотузку.

Кожен етап – з особливою ретельністю

Наш прайс на електромонтажні роботи надзвичайно гнучкий і широкий. У ньому кожен, хто звернувся до нас за допомогою, може вибрати той набір і обсяг послуг, який йому необхідний, в залежності від потреб стану старої електрики і якісних характеристик нової. Нашою компанією пропонуються наступні рішення:

 1. Складання проекту заміни електрики.
 2. Роботи з укладання нових електричних систем.
 3. Установка розподільних щитів.
 4. Монтаж електричних розеток і освітлювальних точок відповідно до загального дизайнерським рішенням.
 5. Послуги електрика на дому. У цьому випадку немає необхідності розробляти масштабний проект і проводити демонтаж старої електричної системи. Наш фахівець зробить необхідний поточний ремонт електрики і виконає профілактичні роботи.

Кінцева вартість електромонтажних робіт буде залежати від того, який їх набір вибере замовник. Але в будь-якому випадку ми завжди готові виконати їх з високою якістю і за мінімальний термін.