Електрична тепла підлога Львів | Ціни на встановлення | Монтаж

Для того, щоб така чудова система обігріву приміщення, як електрична або інфрачервона тепла підлога працювала надійно протягом тривалого часу, необхідно найсерйознішу увагу приділити її монтажу.

Що треба знати про монтаж, купуючи теплу підлогу ?

Сьогодні численні інтернет портали пропонують докладні інструкції по самостійному встановленню цієї системи. Однак, перш ніж їх дотримуватися, необхідно пам’ятати, що тільки справжні професіонали здатні виконати весь необхідний обсяг робіт якісно і правильно. 99% ефективної і бездоганної роботи залежать монтажу, теплої підлоги ціна якого дуже доступна в нашій компанії.

Встановлення теплої підлоги у Львові – чітко регламенірованний процес, кожен з етапів якого краще довірити фахівцям.

Інфрачервона тепла підлога – це чудова система, яка чудово працює під будь-яким видом покриття, будь то ламінат, ковролін, плитка і т.д. Принципи укладання теплої підлоги загальні для всіх видів покриття, відмінності існують тільки при виборі термоотражающим матеріалу. Так для установки теплої підлоги під ламінат або плитку оптимальним рішенням буде використання пенофола, изолона або инфрафлекс, який має м’яку поверхню. А для установки під лінолеум або ковролін – СМЛ або оргалита, який володіє твердою поверхнею. Монтаж теплої підлоги Львів здійснювати найкраще в кілька етапів, до підготовки кожного з яких необхідно поставитися максимально уважно.

Етапи укладання інфрачервоної теплої підлоги

Етап 1. Підготовчий

На цьому етапі важливо правильно підібрати необхідні матеріали та інструменти. Якісний і надійний монтаж електричного теплого статі неможливо здійснити без:

  • укладання термоплівки або власне плівкового обігрівача,
  • комплекту клем і заклепок до них,
  • ізоляційних матеріалів, найкраще каучукових,
  • терморегуляторів і датчиків температури підлоги,
  • комплекту електропроводки,
  • утеплювача, тепловідбивача,
  • скотча, щипців, ножиць, дироколу, клепочніка

Етап 2. Вимірювальний

Необхідно зробити виміри площі, на якій ви збираєтеся робити укладку теплої підлоги. Виконуючи необхідні вимірювальні маніпуляції, важливо пам’ятати, що нагрівальну систему монтують тільки на тій площі в приміщенні, яка не зайнята меблями і електроприладами такими, як холодильник, пральна машина і т.д.

Етап 3. Укладання термоотражателя на підлогу

Термоотражающим матеріал укладається на попередньо очищену поверхню підлоги. Робити це необхідно так, щоб поверхня, що відбиває перебувала вгорі. Окремі смуги матеріалу необхідно скріпити між собою скотчем. Будь-які види теплотражателя можна придбати в нашому інтернет магазині при покупці системи тепла підлога.

Етап 4. Встановлення термоплівки

Перш ніж, робити укладку термопленку на підлогу, необхідно її акуратно нарізати на смуги потрібного розміру. Різати потрібно тільки в тих місцях, де зображений спеціальний значок – розкриті ножиці. Слідкуйте, щоб смуги термоплівки покривали тільки ту поверхню підлоги, яку ви припускаєте обігрівати. Щоб уникнути перегріву цієї плівки, намагайтеся, щоб вона не потрапляла в ті місця, які будуть стикатися з великогабаритної меблями або побутовою технікою.

Етап 5. Закріплення клем електропроводки

На цьому етапі знадобитися дирокол, за допомогою якого пробиваються отвори в мідної шини. У ці отвори вставляються клеми, а потім вони заклепиваются. Клеми можна закріплювати і за допомогою припою. Це допоможе уникнути можливих невідповідностей, а значить можливих пошкоджень. Місця з’єднань необхідно ретельно ізолювати. Бажано використовувати гумову ізоляцію для цих цілей.

Етап 6. Підключення проводів в єдину систему і установка терморегулятора

Бажано підключати всі дроти паралельно. Це допоможе уникнути пошкодження ізоляції з часом, а, значить, вбереже вас від можливого виходу струму і пошкодження системи в цілому. Намагайтеся розташовувати клеми таким чином, щоб вони якомога ближче перебували до стіни, де буде знаходитися терморегулятор. Установка терморегулятора і перевірка функціонування системи.

Етап 7. Заключний. Укладання підлогового покриття