Категорії
Електрик

Чому «вільні» електричні розетки небезпечні і як їх виправити

Коли ви підключаєте прилад, вся розетка зсувається? Це дратує проблема. Це також небезпечно. Оскільки вільні розетки можуть порушити подачу електрики, вони можуть стати причиною появи іскор, що може привести до серйозного пожежі. На щастя, прості виправлення для вільних розеток можуть допомогти підвищити безпеку вашого будинку.

плаваючі розетки

Кожна електрична розетка в вашому домі повинна знаходитися на одному рівні зі стіною. Якщо ємність не правильно відрегульована правильно, можливо, це єдина кришка, яка утримує її на місці. Одна пластина недостатньо міцна, щоб тримати розетку нерухомою, коли ви підключаєте і відключаєте пристрої. Повторне напруга на пластині може привести до її розтріскування. Гірше того, постійний зсув електричних з’єднань може привести до небезпечного пожежі.

Щоб вирішити проблему з плаваючою розеткою, придбайте пластикові електричні проставки. Отвинтите гніздо від стіни, надіньте ці невеликі виступи на кінці гвинтів і знову прикріпіть гніздо. Можливо, вам доведеться скласти кілька проставок, щоб отримати правильну посадку. Наступного разу, коли ви підключите що-небудь, ви помітите, що розетка надійно закріплена на місці.

втоплені розетки

Аналогічна проблема виникає, коли ємність занадто сильно вдвинута в стіну. Замість того, щоб пристрій щільно прилягало до стіни, електрична коробка позаду нього забезпечує його підтримку. Кожен раз, коли ємність зсувається, збільшується ймовірність того, що дроти можуть ослабнути, що призведе до пожежі в будинку.

Пластикові проставки часто корисні для кріплення утоплених розеток. Ви також можете придбати електричний подовжувач коробки. Щоб встановити подовжувач, від’єднайте кришку і розетку. Простягніть дроти розетки через отвір в подовжувачі, а потім встановіть подовжувач в стіну. Коли ви зберете розетку і кришку, ви виявите, що вони тримаються набагато щільніше.