Категорії
Електрик

Як часто я повинен замінити мої електричні прилади для максимальної ефективності?

Кожен з ваших електричних приладів має корисний термін служби. Зрештою, машина може перестати працювати надійно або ефективно. вважає, що заміна ваших приладів після їх старіння може бути відмінною інвестицією в ваш будинок. Нові прилади можуть працювати більш ефективно і заощадити багато грошей. Відстеження віку ваших приладів важливо для функціональності вашого будинку.

посудомийні

Термін служби більшості посудомийних машин становить від 8 до 10 років. Багато пристроїв можуть відчувати невеликі проблеми, які можуть бути усунені до того, як їх потрібно буде замінити. Як правило, якщо ви чуєте гучний шум з посудомийної машини, можливо, прийшов час подумати про те, щоб придбати новий.

Холодильники

Несправний холодильник може зіпсувати всю вашу їжу і коштувати вам великих грошей. Більшість агрегатів будуть надійно працювати до 15 років. Оскільки холодильники споживають багато енергії, інвестиції в новий можуть в довгостроковій перспективі заощадити гроші.

водонагрівач

Середній нагрівач гарячої води триватиме від семи до 10 років. Накопичення відкладень в нижній частині резервуара може викликати проблеми у пристрої. Злив чверті води з резервуара кожні три місяці може перешкоджати накопиченню осаду і викликати проблеми.

Система вентиляції і кондиціонування

Більшість кондиціонерів будуть надійно працювати від 15 до 20 років. Щорічні настройки можуть продовжити термін служби вашого пристрою, якщо негайно усунути дрібні проблеми. Оскільки лагодження та заміна зламаних кондиціонерів коштує дорого, багато людей отримують гарантію на покриття витрат на ремонт або заміну.