Категорії
Електрик

Коли мені потрібен електричний огляд

Зношений провід або дивний гуде шум можуть бути ознаками того, що існує проблема з вашою електричною системою. Хоча для вирішення цих проблем може знадобитися трохи більше, ніж новий провід або заміна освітлювального приладу, це не гарантує, що це так. Дозвольте нам більш детально розглянути причини, за якими ви хотіли б, щоб професійний огляд електричної системи вашого будинку.

Вогні не включаються, коли ви натискаєте на вимикач

Якщо вогні у вашому будинку підключені правильно, вони повинні загорітися, коли ви клацнете вимикачем або підніміть важіль, пов’язаний з даною розеткою. Якщо світло не включається, можливо, виникла проблема з проводкою будинку. Звичайно, це також може бути ознакою того, що лампа не підключена або що лампа перегоріла.

Однак, якщо ви виключили ці можливості, існує ймовірність, що провід закорочен або виникла інша потенційно серйозна проблема. Спеціаліст з в Україні може перевірити і визначити, в чому проблема. Він або вона також зможе вирішити проблему і повернути вас до роботи.

Ви чуєте гуде шум, коли запалюються вогні

Гуде або дзижчить шум, що виходить із розетки при включенні світла, може бути ознакою того, що електрична система вашого будинку перевантажена. У деяких випадках ви можете просто перемістити лампу або інший пристрій в іншу розетку. Також можливо, що існує проблема з лампочкою або шнуром, що йде від лампи або іншого типу світла до розетки.

Професіонал зможе провести діагностичні тести, щоб визначити, наскільки добре може впоратися електрична система вашого будинку і чи потрібно робити будь-які оновлення. У той же час, може бути гарною ідеєю відключити світло або будь-які інші пристрої, які можуть використовувати проблемну розетку.

Влада регулярно гасне

Якщо у вашому будинку регулярно відключається електрика , це може бути проблемою з автоматичним вимикачем в будинку. Це може бути особливо актуально, якщо тільки певні частини вашого місця проживання залишаються без харчування в будь-який момент часу. Якщо у вашому будинку все ще є блок запобіжників, що перегорів може бути причиною відключення живлення вашої пральної машини або харчування в головній спальні.

Взагалі кажучи, може бути гарною ідеєю перейти з блоку запобіжників на автоматичний вимикач, якщо у вашому будинку його ще немає. У деяких випадках широко поширене відключення живлення може привести до перегорання запобіжника або виникнення проблем з автоматичним вимикачем, якщо під час відключення були включені вогні, прилади або інші предмети.

Поруч з аутлет палаючий запах

Палаючий запах, що виходить із розетки, ймовірно, означає, що провід або щось ще поруч з ним розплавлене. Це може означати, що щось перегрівається, і якщо нічого не робити, існує підвищений ризик пожежі. Проблеми з електрикою є однією з найбільш поширених причин пожеж в будинку, тому важливо, щоб до вас приходив професіонал, якщо ви відчуваєте щось незвичайне.

Ви бачите іскру при включенні світла

Іскри можуть вказувати на наявність проблем з проводом або розеткою. Взагалі кажучи, наявність іскри означає, що електрику не слід по шляху, яким воно було призначене. Як мінімум, ви можете піддатися невеликому або помірному ураження електричним струмом, яке може привести до серйозних травм. Крім того, ваші діти або домашні тварини можуть піддатися ризику, якщо вони якимось чином включать світло.

Ви тільки що купили кілька нових приладів

У той час як нова пральна машина або холодильник можуть полегшити ведення сучасного способу життя, вони також можуть зруйнувати вашу електричну систему. Це може бути особливо актуально, якщо ви купили відразу декілька приладів або придбали такі прилади, як посудомийна машина, якої раніше не було в вашому домі. Інспекція також може бути гарною ідеєю, якщо ви купуєте прилади для будинку, в який ви тільки що переїхали, так як може бути важко передбачити, як їх електрична мережа впорається з ними.

Ви бачите ознаки зараження гризунами

Гризуни, такі як миші і щури, люблять жувати дроти, і це може привести до шортів і іншим проблемам, які необхідно вирішувати раніше, ніж пізніше. Ознаки зараження гризунами можуть включати пасмо волосся, послід або звук чогось біжить в стінах.

Ймовірно, необхідно подбати про зараження гризунами, перш ніж ви зможете зробити кроки для виправлення пережованих проводів або подібних проблем. Це тому, що миші і інші тварини можуть швидко розмножуватися в будинку. Тому будь-які кроки, вжиті для усунення проблеми з електрикою, можуть тривати недовго.

Також важливо пам’ятати, що домашні тварини, такі як кішки і собаки, люблять жувати дроти. Немовлята і маленькі діти також мають небезпечну звичку класти речі в рот, не замислюючись про те, що з ними може трапитися. Якщо можливо, намагайтеся тримати дроти прихованими або недоступними для всього, що може їх зацікавити.

Ви внесли поліпшення в свій будинок

У багатьох громадах вам потрібно буде оглянути свій будинок один або кілька разів при оновленні горища, гаража або підвалу. Вам також може знадобитися отримати дозвіл на реконструкцію ванної кімнати або на додаток до вашої власності. Навіть якщо ви не зобов’язані проходити інспекцію в рамках проекту з благоустрою будинку, в будь-якому випадку, в будь-якому випадку, бажано отримати інспекцію.

Якщо нічого іншого, це може дати вам впевненість в тому, що ви правильно встановили нові освітлювальні прилади або електричні розетки. Це також може дати вашому чоловікові, дітям або кому-небудь ще, хто живе в будинку, душевний спокій, який приходить з усвідомленням того, що будинок підключений правильно.

Ви хочете продати свій будинок

Якщо ви плануєте виставити свій будинок на ринок в найближчому майбутньому, було б непогано перевірити всю нерухомість. Дізнавшись про потенційні проблеми до того, як будинок буде внесений до списку, у вас буде час на їх усунення, що полегшить своєчасну продаж майна. У більшості випадків вам потрібно буде повідомити про будь-які проблеми з будинком до того, як він буде проданий, тому є велика ймовірність, що покупець дізнається про них і попросить їх виправити.