Категорії
Електрик

Останні електричні досягнення

В ми розуміємо, чому електрику важливо для вашого комфорту і способу життя. Якщо ви коли-небудь втрачали енергію, ви, ймовірно, відчули величезну хвилю полегшення, як тільки електромережу знову підключилася. Мало хто буде зацікавлений в тому, щоб жити без електрики, тому що багато хто з наших повсякденних справ залежать від електроенергії.

Завдяки прогресу в сучасних технологіях сьогоднішнє електрику дає вам більше переваг, ніж будь-коли. Електроенергія стала більш ефективною і менш дорогий. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про деякі з кращих досягнень в електричній промисловості.

Нова ефективність фотоелектричних технологій

Фотогальваніка дозволяє виробляти електрику за допомогою сонячних батарей. Енергія, що забезпечується сонцем, перетворюється в електронний потік для досягнення фотоефекту. Цю енергію можна використовувати для всього, від зарядки акумуляторів до живлення устаткування в вашому домі. Останні досягнення в цій галузі пропонують вам більш ефективну, менш дорогу і безпечну енергію. В даний час використовуються різні методи для збору і розподілу більш ефективної енергії.

Досягнення в сонячної енергії

Покращення в сонячної енергії збільшуються завдяки сонячному склу. Ця технологія використовується не тільки для шибок, а й здатна генерувати сонячну енергію. Цей тип енергії поглинається з фотоелектричного скла з використанням видимих ​​довжин хвиль. Довжини хвиль відхиляються сонячними елементами, розташованими по краях панелей. Частинки чутливі до світла і покриті провідними матеріалами. При правильному накладення виходить генератор енергії.

Розумні Електричні Сітки

Через необхідного джерела енергії та складності традиційних енергетичних систем інтелектуальні електричні мережі стають все більш популярними і важливими. Цей тип інноваційної сітки включає в себе нові технології на декількох рівнях. Результатом є поліпшення управління потоком, автоматизоване надання послуг і здатність виявляти несправності.

Інтелектуальні електричні мережі підвищують вашу ефективність і знижують ваші витрати. Крім того, зв’язок між житловими будинками, розподільними майданчиками і електростанціями буде значно поліпшена.

Технологія Wi-Fi

Коли Wi-Fi спочатку став доступний, кількість ГБ було обмежено. Кожен раз, коли швидкість збільшується, збільшується і ваше зручність. Досягнення зосереджені навколо складу і розміру провідника. Найшвидший з коли-небудь використовувалися Wi-Fi – 40 ГБ. Це дозволяє передавати або отримувати дані на набагато більш швидких частотах. Коли довжина хвилі стає коротшим, потужність і ефективність вашого Wi-Fi збільшується.

перетворювачі електроенергії

Перший крок – це збір енергії. Як тільки це буде виконано, енергія повинна бути перетворена, перш ніж її можна буде використовувати в вашому домі. Нещодавно був розроблений силовий перетворювач, який стане в нагоді всім, хто використовує поновлювану енергію Ваша додаткова енергія тепер може бути відправлена ​​назад в енергосистему. Варіанти сонячних батарей на даху стануть набагато простіше. Ви також отримаєте більше стимулів для використання технологій, що забезпечують енергоефективність.

розумна Електротехніка

Сучасне суспільство більш пов’язано, ніж будь-коли раніше, включаючи ваш будинок. Тепер ви можете підключити багато свої електронні прилади та пристрої безпосередньо до Інтернету завдяки більш розумним технологіям. Перевага полягає в даних в режимі реального часу, що дозволяють вам зрозуміти і скоротити використання енергії. Розробка бездротових датчиків підвищить ефективність використання вашої енергії.

Це досягається за допомогою автоматизованих систем управління освітленням, охолодженням і обігрівом. Численні системи можуть отримувати доступ до важливих даних, таким як температура зовнішнього і внутрішнього повітря, зайнятість, рівень освітленості і вологість. Ваша вартість електроенергії значно знизиться завдяки цій технології. Згодом зв’язок між вашими інтелектуальними приладами продовжить поліпшуватися завдяки взаємодії з електричною мережею.

Поліпшення освітлення для вашого будинку

Світлодіоди або світлодіодне освітлення значно покращилися. Сьогоднішнє високоефективне освітлення вимагає на 85% менше електроенергії, ніж звичайна лампа розжарювання. Ваша вартість світлодіодним системи освітлення знизилася через програм розвитку і досліджень. Ваші вогні будуть працювати довше, пропонуючи вам підвищену ефективність.

Очікується, що ефективність світлодіодного освітлення підвищиться з 125 до 135 для кожного вата до 230 для кожного вата. Це означає, що ви можете заощадити гроші і підвищити ефективність освітлення у вашому будинку, просто встановивши світлодіодну систему освітлення.

Підвищена ефективність для ваших теплових насосів

Нові системи для вашого теплового насоса тепер доступні для забезпечення ефективного охолодження і обігріву. Цей тип системи переміщує теплий або прохолодне повітря з однієї частини вашого будинку в іншу. Багатофункціональний паливний тепловий насос для вашого будинку може знизити споживання енергії на 30%. У вас може бути встановлений газовий тепловий насос, який був розроблений, щоб знизити витрати на опалення вашого будинку від 30% до 45%.

Ці системи є набагато ефективнішими, ніж звичайні котли і газові печі минулого. Установка кондиціонера і теплового насоса на природному газі забезпечує вас гарячою водою, охолодженням і опаленням по всьому будинку. Це досягається за допомогою спеціального обладнання, в тому числі пальника з низьким рівнем викидів.

Розширені елементи управління для ваших вікон

Мікропроцесори і датчики тепер можливі для нових герметичних вікон. Ви зможете регулювати затінення автоматично в залежності від часу доби і рівня сонячного світла. Результат – більше комфорту і краще висвітлення в вашому домі. Ви також зможете заощадити гроші і енергію для додаткової ефективності.

Світловідбиваючі матеріали для вашої покрівлі

В даний час для покрівельних матеріалів використовуються спеціальні пігменти, що забезпечують покриття, яке поглинає менше тепла і відображає сонце. Це більш ефективно, ніж традиційна дах. Оскільки флуоресцентні пігменти продовжують поліпшуватися, майже в чотири рази більше сонячного світла буде відбиватися в порівнянні зі стандартними пігментами. Це означає, що ваш будинок буде залишатися прохолодніше влітку і тепліше взимку з меншими витратами енергії.

Ізоляція для нового покоління

Один з кращих способів знизити витрати на охолодження та опалення у вашому будинку – це нова теплоізоляція. На жаль, домовласники, як правило, залишають все, що у них було, коли вони купували його. Новий тип пеноізоляціі був розроблений з використанням композитних матеріалів, розроблених для захисту навколишнього середовища. Це запобіжить виходу тепла з численних областей вашого будинку в зимовий час, включаючи стіни і горище.

Підвищення вашої енергоефективності

Всі ми в розуміємо важливість підвищення енергоефективності вашого будинку, зниження комунальних витрат і надання переваг для зручності, комфорту і відпочинку. З цієї причини ми пропонуємо численні електричні послуги , пов’язані з генераторами, захистом від перенапруги , проводкою, ланцюгами, розетками та освітленням. З нашою допомогою ви зможете, нарешті, скористатися останніми досягненнями в області електротехніки.