Категорії
Електрик

Поширені причини спрацювала ланцюга

Багатьом знаком той факт, що якщо ланцюг перевантажена, автоматичний вимикач відключиться. Тим не менш, вони часто не знають про багатьох інших можливі причини відключення ланцюга. Двома іншими частими причинами є короткі замикання і замикання на землю.

Коротке замикання

Крім відключення ланцюга, коротке замикання може супроводжуватися іскрами, димом і тріпотіли звуками. Короткі замикання виникають, коли активний провід стосується нейтрального проводу. Це перевантажує ланцюг, змушуючи її відключити вимикач, щоб захистити вас і вашу власність.

Що викликає короткі замикання?:
  • Тварини жують дроти
  • слабкі зв’язку
  • Несправні вимикачі і розетки
  • Зламані вилки або шнури
  • несправні світильники

Вам знадобиться електрик , щоб оглянути ваш будинок, щоб визначити причину короткого замикання. Експерти з надають надійні електричні послуги

Замикання на землю

Якщо активний провід стосується дроти заземлення, може статися замикання на землю. Дефектне або пошкоджене обладнання можуть з’єднати на землю. Коли це відбувається, надмірний струм проходить через вимикач, викликаючи його відключення. Якщо у вашому будинку не встановлені переривники замикання на землю, це може призвести до пожежі та ураження електричним струмом. Національний електротехнічний кодекс вимагає GFCI в певних районах проживання, таких як ванні кімнати і кухні.

перевантаження ланцюга

Звичайно, найбільш поширеною причиною спрацювала ланцюга є перевантаження ланцюга. Це відбувається, коли ваші підключені пристрої і пристрої вимагають занадто великої сили струму. Незакріплені і ознаки корозії дроти також можуть призвести до перевантаження. Зазвичай проблему з перевантаженням ланцюга можна усунути, відключивши пристрій і підключивши його назад до іншої ланцюга. Якщо це не спрацює, і в вашому домі часто відключаються ланцюга, вам знадобиться електрик для діагностики та усунення проблеми.

Електротехнічні послуги охоплюють широкий спектр потреб, включаючи домашні електричні огляди, модернізацію вимикача і панелі запобіжників, а також заміну, заміну електричного плінтуса і настінного вентилятора, контури гідромасажною ванни, технічне обслуговування і захист від перенапруги . Ми також пропонуємо установку резервного генератора для всього будинку. Зв’яжіться з нами сьогодні, якщо вам потрібні наші електричні послуги.