Категорії
Електрик

Топ 5 електричних небезпек, яких слід уникати

Електропроводка і пов’язані з нею компоненти можуть становити небезпеку для вашого будинку. Деякі з цих загальних ризиків можуть в кінцевому підсумку призвести до електричної аварії. Якщо ви хочете захистити себе та інших від небезпеки ураження електричним струмом, ось кілька факторів, про які слід знати в вашій власності.

1. Застаріла проводка

Застаріла або погана проводка може привести до пожежі. Ось чому ви, можливо, захочете, щоб технік з компанії, такий як в Україні, перевіряв вашу проводку щороку або два. Будинки, яким понад 30 років, вимагають щорічних перевірок, щоб визначити, які дроти необхідно відремонтувати або замінити.

2. Перевантажені подовжувачі

Багато людей перевантажують свої подовжувачі занадто великою кількістю електронних пристроїв, які підключені одночасно. Роз’єми живлення здатні обробляти тільки певну кількість електроенергії. Уникайте підключення занадто великої кількості високовольтних пристроїв або двох розеток разом.

3. Використання небезпечних пристроїв

Уникайте використання небезпечних приладів, які можуть включати сушилку для білизни або мікрохвильову піч, яка в минулому часто виникала через проблеми. Небезпечні прилади можуть збільшити ризик займання або ураження електричним струмом.

4. Відкриті електричні розетки

Відкриті електричні розетки можуть бути небезпечні, якщо діти присутні будинку, тому що діти схильні до залипання предметів всередині розеток. Додайте пластикові кришки, щоб уникнути ураження електричним струмом, опіків або ударів.

5. Відкриті електричні деталі

Тимчасове освітлення і від’єднані ізоляційні деталі є прикладами незахищених електричних деталей, які становлять небезпеку, яка може привести до ударів і опіків. Використовуйте захисні механізми для захисту зон і запобігання нещасним випадкам.

Зв’яжіться з професіоналами сьогодні, щоб дізнатися більше про електричні небезпеки, які можуть бути присутніми у вашому домі. Наша компанія також може встановлювати генератори і проводити щорічні перевірки, щоб знизити ризик нещасних випадків