Категорії
Електрик

Важливість захисту від перенапруги всього будинку

Ми робимо багато речей, щоб тримати нас в безпеці. Однією з форм захисту, якій ви, можливо, нехтували, є захист вашого будинку від стрибків напруги. Хвилі можуть послати значну кількість енергії через електричну систему вашого будинку, і це може привести до небезпечної ситуації. На щастя, обладнаний, щоб допомогти вам запобігти цьому, завдяки цілій захисту від перенапруги в будинку.

Що можуть зробити хвилі

Ваш будинок і все підключені до нього дроти і прилади розраховані на певну напругу. При перевищенні цього напруги можливі пошкодження. Комп’ютери, холодильники, духовки, системи сигналізації та системи домашніх кінотеатрів можуть відчувати тривалі проблеми в разі стрибка напруги. Це пов’язано з тим, що дуга електричного струму може генерувати занадто багато тепла для друкованих плат та інших компонентів. У рідкісних випадках скачки напруги можуть стати причиною пожежі.

Чому вони відбуваються

Хвилі можуть бути викликані блискавкою, що нерідко трапляється в Україні. Це також може статися, коли комунальна компанія виконує перемикання електромережі або коли вмикаються і вимикаються ваші великі електроприлади, що працюють на двигунах. Хоча ми нічого не можемо зробити з причинами, ми можемо контролювати те, що відбувається далі.

Захист від перевантаження

може встановити для вас пристрій захисту від перенапруг. Ми можемо встановити це прямо на вашу електричну панель, щоб захистити всю систему. Це набагато ефективніше, ніж використання обмежувачів перенапруги, які мають обмежену функцію.

Система захисту від перенапруги для всього будинку призначена для освітлення, розеток, приладів та інших апаратних компонентів у вашому домі. Він зберігає напругу, що протікає через ваші дроти, на безпечному рівні і жодним чином не порушує ваше електричне використання .

є ліцензованим і застрахованим підрядником з електротехніки. Ми готові допомогти кожному, який потребує допомоги з новою проводкою, ремонтом електрообладнання або електричними оглядами.