Категорії
Електрик

Загальні електричні проблеми в вашому домі

Домашні комунальні послуги, такі як електрика, вода і інтернет, дуже важливі. Зазвичай на цих установках виникають проблеми, що вимагають негайної уваги фахівця. Водопостачання і підключення до Інтернету не є небезпечними і можуть іноді почекати ремонту, в залежності від величини збитку. Однак електричні несправності небезпечні і іноді можуть призвести до пожежі. Ось деякі загальні проблеми з електрикою у вашому будинку, які повинні бути негайно усунуті.

Періодичні перехідні процеси

Перехідні процеси зазвичай відомі як скачки напруги. Це електричні проблеми, які в більшості випадків викликані високою напругою, особливо в потоці електроенергії. Сплески відбуваються за частки секунди, і їх дуже важко виявити. Хвилі, як правило, відомі пошкодженням підключених електричних пристроїв в будинках, коли вони відбуваються. Пошкоджені електричні чайники та інші електричні пристрої можуть бути явним свідченням того, що у вашому будинку відбуваються скачки напруги.

відключає вимикач

Автоматичні вимикачі є необхідними компонентами в будь-який електричній системі. Вони необхідні для розриву всього ланцюга, коли вони відчувають щось не так з потоком електричного струму в вашому домі. Якщо все працює нормально, автоматичні вимикачі не повинні відключатися. Однак, коли ви виявите, що ваш автоматичний вимикач регулярно спрацьовує, вам слід звернутися до електрика, щоб вирішити проблему. Якщо вам потрібен електрик в Україні, – ваш надійний партнер.

Часті перегорання лампи

Багато будинків відчувають часті перегорання лампочок. Проблема в тому, що люди схильні думати, що сучасні лампи не такі хороші, як у минулому. Прийшов час перестати звинувачувати лампочки і зазирнути глибше в електричну проблему, з якою стикається ваш будинок. Є багато причин, які викликають часте вигоряння колби, і ви повинні переконатися, що ви знайдете основну причину проблеми. Деякі з основних причин частого вигоряння ламп включають щільно закріплені лампи, неправильна циркуляція повітря і висока напруга.

Backstabbed розетки / дроти

Провід з заглушкою – це струмопровідних проводах з отворами або розрізами. Через ці порізів такі дроти під напругою оголені і можуть легко призвести до ураження електричним струмом в будинках. Це серйозна електрична несправність, яку ви повинні усунути безпосередньо перед аварією. Ви можете приклеїти розірвану частина проводу, але ви повинні знати, що це не дає постійного рішення. Остаточне рішення полягає у виклику електричної компанії для вирішення проблеми шляхом заміни проводу.

Провали і провали

Провали і провали – це звичайні проблеми з електрикою, і багато людей можуть сплутати їх з перехідними процесами. Всі вони ведуть себе однаково, і ви можете помилково діагностувати одне за іншим, особливо якщо ви не залучаєте професійного електрика. Однак провали і провали в основному викликані сіткою, яка споживає більше енергії, ніж можуть витримати ваші електричні пристрої. Також важливо перевірити, чи не застаріло чи ваш пристрій управління живленням, тим самим споживаючи занадто багато енергії від основної мережі.

дисфункціональні вимикачі

Ваші перемикачі вкл / викл могли б працювати, але раптово вони зупинилися. Це зазвичай відбувається, коли перемикачі перекриваються сильним електричним струмом. Це може статися через повторюваних стрибків напруги, але інші електричні проблеми можуть викликати цю проблему. Фахівці з електротехніки вказують на неправильну електропроводку в якості основної причини несправних вимикачів. Однак це буде мати місце тільки в тому випадку, якщо електрику тільки що було підключено до вашого будинку. Старий або пошкоджений вимикач також може представляти таку проблему і вимагає негайної заміни.

Занадто яскравий або занадто тьмяний

Існує стандартне освітлення, яке ви очікуєте від кожної лампи. Виробники ламп вказують інтенсивність світла, яку слід очікувати від різних ламп. Будь-яке відхилення від рейтингу виробника означає, що щось не так. Якщо деякі лампи яскравіше, ніж інші, вам необхідно викликати техніка для вирішення проблеми. Перевірте, споживають такі лампи однакову потужність або потужність, або розгляньте можливість аналізу основний панелі харчування на наявність технічних проблем.

Отримання високих рахунків за електрику

Прості проблеми можуть бути причиною збільшення рахунків за електрику. Якщо ви різко збільшили рахунки за електрику, дозвольте одному з наших технічних фахівців провести оцінку і з’ясувати причину проблеми. Прості електричні несправності, такі як пошкоджені ланцюга, що протікають електричні системи і застарілі електричні пристрої, можуть бути причиною збільшення рахунків за електрику.

Ураження електричним струмом

Будучи дорослим, ви вже знаєте, як себе почувають електричні удари. Ви не хочете терпіти це почуття знову. Як ви вже знаєте, ураження електричним струмом може бути небезпечно і для маленьких дітей. Тому ви повинні переконатися, що ця проблема вирішена, перш ніж вона стане проблемою безпеки у вашому домі. У більшості випадків ураження електричним струмом викликано простими і поширеними збоями в електропостачанні в будинках, такими як несправні електроприлади, зазори в проводах і витоку електроенергії.

Надмірне освітлення є поширеною електричної проблемою, яка виникає в будинках. Надмірне освітлення включає використання лампи з більш високою споживаної потужністю на світильнику, який не може задовольнити вимоги лампи. Пристосування закінчиться перегрівом і нарешті вигорає. Наприклад, просте виправлення в ванних кімнатах мало б замінити ваші 60-ватні лампочки на 20-ватні. Один з наших електриків може прийти і запропонувати такі зміни у вашому домі. У небезпечних ситуаціях надмірне освітлення може привести до електричного пожежі в будинках, що пояснює, чому його слід усунути негайно.

перевантажена панель

Перевантаження ланцюга вже обговорювалася як одна з основних проблем в електричних з’єднаннях. Більшість виробників електричних панелей вказують величину навантаження, яку може утримувати панель. Перевантажена панель являє собою ризик пожежі, який може мати руйнівні наслідки для будинків. Єдине рішення цього – дотримуватись рекомендацій виробника для максимального навантаження.

Недостатньо торгових точок

Брак торговельних точок – поширена проблема в багатьох будинках. Ситуація стає небезпечною, коли клієнти використовують подовжувач для збільшення розеток. Це небезпечне «виправлення», яке може не спрацювати в довгостроковій перспективі. Подовжувачі слід використовувати як тимчасові рішення, а не як постійні джерела домашніх розеток. Краще рішення – викликати електрика , щоб збільшити кількість розеток у вашому будинку і уникнути небезпечних сценаріїв.