Автономна каналізація Львів | Ціни на монтаж каналізації

Монтаж автономної заміської каналізації Львів

При виборі, будь-якого септика у Львові необхідно враховувати той факт, що, незважаючи на їх загальний принцип дії, вони все ж відрізняються. Відмінності полягають в технологіях очищення стічних вод і в кількості фільтрувальних камер, і відповідно етапів фільтрації. Професійний монтаж автономної каналізації передбачає визначення обсягу роботи, який вона буде виконувати.

Принцип дії автономної каналізації

Система являє собою три основних відділення:

 • Відстійник, в якому брудна рідина відстоюється. Найпростіша автономна каналізація має відстійник, який представляє собою одну камеру. Така система дозволяє очистити стоки тільки на дві третини. Це в основному груба механічна очистка. Воду, отриману на виході можна лише відводити в грунт. Для кращої фільтрації рекомендується використовувати систему, що складається з двох або трьох камер. Монтаж такої каналізації дозволяє отримати воду, очищену від 90 до 98 відсотків. Цією водою вже можна поливати дерева та інші рослини. Також її можна застосовувати в технічних цілях (мити автомобіль і т.д.);
 • Друге відділення є дренаж. Якщо в відстійнику відбувається груба механічна очистка шляхом відстоювання, то в дренажній системі йде біологічна очистка води методом активної аерації. У однокамерною системі відстійник і дренаж, суміщені. Суть біологічного очищення полягає в тому, що внаслідок життєдіяльності анаеробних мікроорганізмів відбувається процес розкладання органіки, яка присутня в стічних водах. В технології бере участь кисень, з його впливом потужного окислювача;
 • Третє відділення, якщо воно є, служить для подальшого відстою води.

Вибір найбільш доцільної моделі

Перш, ніж здійснити монтаж автономної каналізації, необхідно провести розрахунки, щоб визначитися з найбільш придатною для конкретного випадку системою. При цьому потрібно враховувати:

 • Число людей, які живуть у приватному будинку. Адже, від цього залежить обсяг, передбачуваної роботи;
 • Площа земельної ділянки та його рельєф;
 • Як глибоко в землі протікають грунтові води;
 • Кліматичні умови (наскільки промерзає земля в зимовий час).

Також потрібно вибрати виробника автономної каналізації.

Монтаж автономної каналізації її обслуговування у Львові

 • Перед тим, як проводити монтаж автономної системи, наші фахівці роблять всі необхідні розрахунки, і, з огляду на побажання власника ділянки, а також його фінансові можливості, вибирають найбільш оптимальний варіант;
 • Ми самі проводимо закупівлю необхідних для установки витратних матеріалів;
 • Наша компанія ніколи не порушує обумовлених термінів закінчення робіт;
 • Також по їх завершенню, ми відчуваємо систему на міцність і дієвість.

Якщо замовник побажає, наші співробітники проведуть обслуговування автономної системи каналізації. Згідно, передбаченого плану, система потребує технічного обслуговування раз на рік.

Всі зайві елементи, які не схильні до розкладання, витягуються. Проводиться заміна фільтрів. Наші фахівці промивають труби автономної системи каналізації, видаляють мул і різні тверді елементи. Після такого обслуговування ваша каналізація знову буде виконувати свої функції в повному масштабі.

Якщо вам потрібна установка каналізації на професійному рівні, звертайтеся до нас. Це правильний і розумний вибір!

Тисячі власників приватних будинків і заміських котеджів стикаються з проблемою очищення стічних вод. Отруювати нечистою водою свою ділянку та прилеглу місцевість, на якій живуть сусіди, не хочеться нікому. Використання несправної каналізації переслідується по закону. Тому кожному власнику доводиться думати про установку надійної системи очищення. Тільки підключена до центральної каналізації система є виняток в даному випадку. За інших обставин потрібно вибирати один з трьох варіантів:

 • Вирішити проблему, за допомогою септика;
 • Деякі з власників приватних будинків, по-старому вибирають вигрібну яму;
 • Але найкращим рішенням є монтаж системи автономної каналізації, яка вже зуміла довести свою надійність, ефективність в досягненні, бажаного результату і, відповідно перспективність.

Автономна каналізація або інші способи очищення стічних вод

Перший варіант, що має на увазі використання септика досить дієвий, але має один суттєвий недолік. При роботі даної системи виділяться шкідливий для людського організму метан. Краще вдатися до використання автономної каналізації, позбавленої такої вади. Принцип дії такої системи очищення, як септик заснований на застосуванні біологічно активних мікроорганізмів. Існуючі в стічних водах відходи органічного походження, в процесі життєдіяльності цих бактерій переробляються і знешкоджуються. Монтаж такої системи був би бути застосований, якщо б не виділення метану.

Другий варіант, як уже було сказано, найбільш поширений в зв’язку з його дешевизною і простотою – це оснащення заміського ділянки вигрібною ямою. Здавалося б це дешево. Значно дешевше, ніж монтаж автономної каналізації на ділянці. Вирив яму, і ніяких проблем. Однак, дешева в установці подібна конструкція зажадає витрат надалі. Адже, з ями потрібно періодично відкачувати нечистоти. Тобто, потрібно постійно платити гроші за роботу асенізатора.

Переваги септика у Львові

Зараз монтаж септика у Львові, яка працює автономно найбільш розумне вирішення питання позбавлення від нечистот. Ця система настільки ефективно знезаражує стічну воду, що її в подальшому можна використовувати для інших потреб. Переробленої за допомогою такої каналізації водою можна поливати рослини і дерева на присадибній ділянці. Цю воду можна використовувати в технічних цілях.

Так, поширені вигрібні ями, які потребують додаткових витрат вже почали втрачати свою актуальність. Крім, регулярних витрат на оплату послуг асенізатора, використання подібної архаїчної конструкції не естетично. Адже, яма виливає неприємний запах. Інша справа автономна каналізація. Бездоганна, стабільна робота і ніяких запахів. Власник приватного будинку, що витратив одноразово кошти на її придбання, в подальшому позбавляється від додаткових витрат. Головне, щоб монтаж каналізації подібного типу було проведено фахівцями своєї справи. Таку роботу можуть виконати наші майстри.

Провести професійний монтаж автономної каналізації з тим, щоб вона працювала як дорогий годинник, і не підвела власника приватного будинку в саму невідповідну хвилину, звичайно, має першорядне значення. Але також необхідно вибрати конструкцію, виготовлену певним виробником і зробити правильні розрахунки, для того, щоб підібрати найбільш підходящий в конкретній ситуації варіант. Про принципі дії автономної каналізації, про вибір відповідної моделі, і про те, як проводять установку такої системи фахівці нашої компанії, читайте далі.

Ціна автономної каналізації.

У вартість входять: земляні роботи, монтаж очисних споруд або автономної каналізації, прокладка септика до об’єкта.

Вартість розраховується індивідуально і залежить від фронту робіт. Ви можете бути впевнені в тому, що ніяких переплат за послуги не буде. Підсумкова вартість розраховується перед початком робіт. На всі закуплені матеріали перед установкою септика ми надаємо клієнту чеки, які залишається тільки сплатити.

Ми встановлюємо септик, як в літній, так і в зимову пору року, наші досвідчені фахівці стикаються з таким завданням постійно.

Звертайтеся в нашу аварійно-сантехнічну службу, ми працюємо оперативно, якісно і за доступними для всіх жителів нашого міста цінами.